Doprava a platba

Ušetřete za dopravu! Při nákupu nad 1.999 Kč doručíme Váš balíček zdarma.

Zasíláme prostřednictvím níže uvedených dopravců:

  • Zásilkovna - Výdejní místo (89 Kč) 
    Zásilkovna má síť výdejních míst ve většině obcí ČR. Výdejní místo vyberete při objednávce. Jakmile bude zásilka připravena na vybraném výdejním místě, přijde vám SMS s potvrzením a informacemi pro vyzvednutí.

  • GLS (109 Kč)
    GLS zásilku doručí na vaši adresu. Ráno v den rozvozu budete informování SMS/e-mailem o plánovaném čase doručení. V případě neúspěšného doručení zásilky obdržíte zprávu s možnostmi opětovného doručení. 

  • GLS klade důraz na trvalou udržitelnost poskytovaných služeb balíkové přepravy a jako vůdčí firma oboru si je vědoma své mimořádné zodpovědnosti k životnímu prostředí a společnosti. V praxi to znamená poskytovat zákazníkům kvalitní služby balíkové logistiky a zároveň respektovat a aktivně prosazovat zásady udržitelného rozvoje v souladu s potřebami ochrany životního prostředí pro další generace. Ve své zprávě o udržitelnosti poskytuje GLS informace o vývoji, včetně klíčových údajů o jeho přínosu pro vyvážené prostředí.

  • Nejvýhodnější doručení na adresu (119 Kč)
  • Tuto službu nabízí Zásilkovna, která analyzuje a vybírá takového dopravce, který je v daný moment pro doručení vaší zásilky nejvhodnější. O jeho výběru budete včas informováni.

Poznámka: Uložení zásilky na výdejní místo je možné pouze pro malé balíčky do 5 kg o celkových rozměrech 120cm.

Balíček si můžete také vyzvednout osobně na našem výdejním místě Ústecká 3042, Kladno v odpoledních hodinách po telefonické či e-mailové dohodě.

Zasíláme i na Slovensko - Zásilkovna výdejní místo 120 Kč, GLS 190 Kč.

Pro platbu v eurech je možné využít náš eurový účet, částku a informace o platbě vám pošleme e-mailem.

Zboží skladem odesíláme obvykle do 1 pracovního dne od zpracování objednávky. O odeslání budete informováni e-mailem.