Věrnostní program

Velmi si vážíme, když se k nám s radostí vracíte, a proto jsme pro vás připravili nový věrnostní program, který vás bude odměňovat za vaše nákupy.

Stačí se pouze registrovat na našich stránkách a přihlašovat se ke každému dalšímu nákupu. Více informací o věrnostním programu naleznete níže.


Specifikace věrnostního programu
Věrnostní program je zákaznický bonusový program společnosti Sis-corporation s.r.o., určený zákazníkům internetového obchodu www.sishome.cz. Jeho cílem je odměnit pravidelné nákupy registrovaných zákazníků obchodu dodatečnými bonusy ve formě zajímavých slev na objednávku.

 
Pravidla a podmínky

Věrnostní program je určen pouze pro registrované zákazníky internetového obchodu www.sishome.cz a účast v něm je bezplatná. Členství v programu vzniká automaticky vyplněním údajů při registraci zákazníka.

Členem Věrnostního programu může být fyzická osoba, která nakupuje pro vlastní potřebu. 

Provozovatel si vyhrazuje právo kdykoliv ukončit Věrnostní program nebo upravit jeho pravidla a podmínky. V případě ukončení Věrnostního programu bude každý člen informován e-mailem nejméně 30 dní před stanoveným termínem ukončení, tak aby mohl využít veškeré výhody členství.

Postup:

  1. Zaregistrujte se na našem e-shopu ZDE.
  2. Každý nákup provádějte vždy jako přihlášený uživatel.
  3. Po každém nákupu si můžete na svém soukromém uživatelském účtu zkontrolovat jak všechny objednávky, tak aktuální přehled Vašich slev a zároveň přiřazenou kategorii věrnostního programu.
  4. Vždy po přihlášení uvidíte ceny, které jsou automaticky snížené o slevu, která Vám byla přiřazena k příslušné kategorii věrnostního programu
 
Věrnostní slevy za realizované nákupy 

Členové Věrnostního programu získávají speciální věrnostní slevy za své pravidelné nákupy v internetovém obchodu. Věrnostní sleva je zákazníkovi poskytnuta dle realizovaného obratu v e-shopu za posledních 12 měsíců. Dle splnění podmínek programu je členům přiznána sleva dle níže uvedené specifikace.

Slevové kategorie

Nákup nad 2.500 Kč

3% sleva

Nákup nad 5.000 Kč

5% sleva

Nákup nad 10.000 Kč

7% sleva

Nákup nad 15.000 Kč

10% sleva

  • Slevové kupóny s procentuální hodnotou se sčítají s hodnotou věrnostní slevy, ale pouze do maximální výše 15 %.
 
Ochrana dat

Osobní údaje jsou zpracovávány v informačním systému společnosti Sis-corporation s.r.o., pouze za účelem provozování Věrnostního programu. Společnost ručí za bezpečnost všech údajů a jejich neposkytnutí třetím osobám. Více informací o ochraně osobních údajů naleznete zde.