Mette Ditmer Denmark

„Naše produkty by měly být uživatelsky příjemné a zároveň musí vydržet každodenní používání.“  Mette Ditmer

Uznávaná dánská návrhářka, Mette Ditmer, více jak 25 let tvoří interiérové textilie a ikonické doplňky do koupelny. Sortiment má typický skandinávský vzhled - tlumené barvy, jednoduché vzory, propracované detaily, vysoce kvalitní materiály. Netřeba dodávat, že všechny výrobky splňují přísné evropské standardy, pyšní se FSC certifikátem (prokazuje, že materiály pocházejí ze zodpovědně obhospodařovaných lesů, které poskytují ekologické, sociální a ekonomické výhody), OEKO-TEX 100, organickou bavlnou a důrazem na recyklaci. To vše vystihuje jejich myšlenku, že nejlepší způsob udržitelnosti je dlouhotrvající design a kvalita.

Všechny produkty máme osobně vyzkoušené a zejména ručníky jsme si zcela zamilovali! Jistě i Vás nadchnou svou funkčností, kvalitou i designem.

 

17 položek celkem
Mette Ditmer ručník stone blau
590 Kč

Bavlněný ručník, dva kusy, modrý s geometrickým vzorem, rozměry 40 x 60 cm. Osušky, ručníky a předložky od Mette Ditmer pro luxusní koupelnu.

ROCTWG72
Mette Ditmer osuška stone blau
940 Kč

Bavlněná osuška, modrá s geometrickým vzorem, rozměry 70 x 133 cm. Osušky, ručníky a předložky od Mette Ditmer pro luxusní koupelnu.

ROCTWL72
Mette Ditmer koupelnová předložka se vzorem
590 Kč

Koupelnová předložka, ručník modrý s geometrickým vzorem, rozměry 50 x 80 cm. Tento ručník lze použít i jako koupelnová předložka díky jeho absorbční schopnosti.

ROCBMB72
Mette Ditmer - dávkovač na mýdlo a mycí prostředek, černý mramor
1 150 Kč

Mette Ditmer - dávkovač na mýdlo a mycí prostředek, černý mramor, výška 19 cm.

ATTKDI09
Mette Ditmer - organizér do koupelny, kuchyně i pracovny, černý mramor. Víceúčelový organizér v dokonalém designu.
Novinka
1 350 Kč

Mette Ditmer - organizér do koupelny, kuchyně i pracovny, černý mramor. Víceúčelový organizér v dokonalém designu.

ATTCAD09
Mette Ditmer - nádoba na kartáčky, černý mramor
Novinka
750 Kč

Mette Ditmer - nádoba na kartáčky, černý mramor, výška 9 cm.

ATTTUM09
mette změna vel
250 Kč

Bavlněný ručník, černobílý, dlaždičovy vzor, rozměry 38 x 60 cm. Osušky, ručníky a předložky od Mette Ditmer pro Vaši luxusní koupelnu.

GRITWG09
Bavlněný ručník, černobílý, dlaždicový vzor, 38 x 60 cm
250 Kč

Bavlněný ručník, černobílý, dlaždičový vzor, rozměry 38 x 60 cm. Osušky, ručníky a předložky od Mette Ditmer pro luxusní koupelnu.

TILTWG09
Mette Ditmer osuška nordic
940 Kč

Bavlněná osuška, černobílá, dlaždičový vzor, rozměry 70 x 140 cm. Osušky, ručníky a předložky od Mette Ditmer pro luxusní koupelnu.

TILTWL09
Mette Ditmer ručník white
490 Kč

Bavlněný ručník, dva kusy, krémově bílý s geometrickým vzorem, rozměry 35 x 55 cm. Osušky, ručníky a předložky od Mette Ditmer pro Vaši luxusní koupelnu.

GEOTWG41
Mette Ditmer koupelnová předložka se vzorem
490 Kč

Bavlněný ručník krémově bílý s geometrickým vzorem, rozměry 50 x 80 cm. Tento ručník lze použít i jako koupelnová předložka díky jeho absorbční schopnosti.

GEOBMB41
Mette Ditmer ručník sand
490 Kč

Bavlněný ručník, dva kusy, pískově hnědý s geometrickým vzorem, rozměry 35 x 55 cm. Osušky, ručníky a předložky od Mette Ditmer pro luxusní koupelnu.

GEOTWG15
geo sand
790 Kč

Bavlněná osuška, pískově hnědá s geometrickým vzorem, rozměry 70 x 133 cm. Osušky, ručníky a předložky od Mette Ditmer pro luxusní koupelnu.

GEOTWL15
Mette Ditmer koupelnová předložka se vzorem
490 Kč

Koupelnová předložka, ručník pískově hnědý s geometrickým vzorem, rozměry 50 x 80 cm. Tento ručník lze použít i jako koupelnová předložka díky jeho absorbční schopnosti.

GEOBMB15
Mette Ditmer ručník rose
490 Kč

Bavlněný ručník, dva kusy, růžový s geometrickým vzorem, rozměry 35 x 55 cm. Osušky, ručníky a předložky od Mette Ditmer pro luxusní koupelnu.

GEOTWG52
Mette Ditmer osuška rose
790 Kč

Bavlněná osuška, růžová s geometrickým vzorem, rozměry 70 x 133 cm. Osušky, ručníky a předložky od Mette Ditmer pro luxusní koupelnu.

GEOTWL52
geo predlozka ruzova
490 Kč

Koupelnová předložka, ručník růžový s geometrickým vzorem, rozměry 50 x 80 cm.Tento ručník lze použít i jako koupelnová předložka díky jeho absorbční schopnosti.

GEOBMB52

Stránka 1 z 1 - 17 položek celkem