Koupelna

Ručníky nebo osušky do kterých se zabalíte po příjemné koupeli jsou důležitým zakončením této každodenní relaxační chvíle. Proto je nutné vybírat jen luxusní ručníky a osušky, které jsou příjemné na dotek a svou jemností pomáhají pečovat o pokožku.

Doplňky do koupelny by měly být nejen vzhledné, ale také praktické. Organizér do koupelny nebo koupelnová předložka určitě mezi užitečné a designové doplňky do koupelny v naší nabídce patří. Podívejte se třeba na dánskou značku Mette Ditmer, která svou kvalitou dobývá svět.

Nejprodávanější

17 položek celkem
Mette Ditmer ručník stone blau
590 Kč

Bavlněný ručník, dva kusy, modrý s geometrickým vzorem, rozměry 40 x 60 cm. Osušky, ručníky a předložky od Mette Ditmer pro luxusní koupelnu.

ROCTWG72
Mette Ditmer osuška stone blau
940 Kč

Bavlněná osuška, modrá s geometrickým vzorem, rozměry 70 x 133 cm. Osušky, ručníky a předložky od Mette Ditmer pro luxusní koupelnu.

ROCTWL72
Mette Ditmer koupelnová předložka se vzorem
590 Kč

Koupelnová předložka, ručník modrý s geometrickým vzorem, rozměry 50 x 80 cm. Tento ručník lze použít i jako koupelnová předložka díky jeho absorbční schopnosti.

ROCBMB72
Mette Ditmer - dávkovač na mýdlo a mycí prostředek, černý mramor
1 150 Kč

Mette Ditmer - dávkovač na mýdlo a mycí prostředek, černý mramor, výška 19 cm.

ATTKDI09
Mette Ditmer - organizér do koupelny, kuchyně i pracovny, černý mramor. Víceúčelový organizér v dokonalém designu.
Novinka
1 350 Kč

Mette Ditmer - organizér do koupelny, kuchyně i pracovny, černý mramor. Víceúčelový organizér v dokonalém designu.

ATTCAD09
Mette Ditmer - nádoba na kartáčky, černý mramor
Novinka
750 Kč

Mette Ditmer - nádoba na kartáčky, černý mramor, výška 9 cm.

ATTTUM09
mette změna vel
250 Kč

Bavlněný ručník, černobílý, dlaždičovy vzor, rozměry 38 x 60 cm. Osušky, ručníky a předložky od Mette Ditmer pro Vaši luxusní koupelnu.

GRITWG09
Bavlněný ručník, černobílý, dlaždicový vzor, 38 x 60 cm
250 Kč

Bavlněný ručník, černobílý, dlaždičový vzor, rozměry 38 x 60 cm. Osušky, ručníky a předložky od Mette Ditmer pro luxusní koupelnu.

TILTWG09
Mette Ditmer osuška nordic
940 Kč

Bavlněná osuška, černobílá, dlaždičový vzor, rozměry 70 x 140 cm. Osušky, ručníky a předložky od Mette Ditmer pro luxusní koupelnu.

TILTWL09
Mette Ditmer ručník white
490 Kč

Bavlněný ručník, dva kusy, krémově bílý s geometrickým vzorem, rozměry 35 x 55 cm. Osušky, ručníky a předložky od Mette Ditmer pro Vaši luxusní koupelnu.

GEOTWG41
Mette Ditmer koupelnová předložka se vzorem
490 Kč

Bavlněný ručník krémově bílý s geometrickým vzorem, rozměry 50 x 80 cm. Tento ručník lze použít i jako koupelnová předložka díky jeho absorbční schopnosti.

GEOBMB41
Mette Ditmer ručník sand
490 Kč

Bavlněný ručník, dva kusy, pískově hnědý s geometrickým vzorem, rozměry 35 x 55 cm. Osušky, ručníky a předložky od Mette Ditmer pro luxusní koupelnu.

GEOTWG15
geo sand
790 Kč

Bavlněná osuška, pískově hnědá s geometrickým vzorem, rozměry 70 x 133 cm. Osušky, ručníky a předložky od Mette Ditmer pro luxusní koupelnu.

GEOTWL15
Mette Ditmer koupelnová předložka se vzorem
490 Kč

Koupelnová předložka, ručník pískově hnědý s geometrickým vzorem, rozměry 50 x 80 cm. Tento ručník lze použít i jako koupelnová předložka díky jeho absorbční schopnosti.

GEOBMB15
Mette Ditmer ručník rose
490 Kč

Bavlněný ručník, dva kusy, růžový s geometrickým vzorem, rozměry 35 x 55 cm. Osušky, ručníky a předložky od Mette Ditmer pro luxusní koupelnu.

GEOTWG52
Mette Ditmer osuška rose
790 Kč

Bavlněná osuška, růžová s geometrickým vzorem, rozměry 70 x 133 cm. Osušky, ručníky a předložky od Mette Ditmer pro luxusní koupelnu.

GEOTWL52
geo predlozka ruzova
490 Kč

Koupelnová předložka, ručník růžový s geometrickým vzorem, rozměry 50 x 80 cm.Tento ručník lze použít i jako koupelnová předložka díky jeho absorbční schopnosti.

GEOBMB52
Doprava zdarma
Doprava zdarma
při objednávce nad 1999 Kč
Osobně prověřeno
Osobně prověřeno
vše z naší nabídky máme vyzkoušené
Myslíme na přírodu
Myslíme na přírodu
vybíráme šetrné a ekologické materiály
Zasíláme na Slovensko
Zasíláme na Slovensko
přijímáme platby v eurech