Alimrose

„Give. Inspire. Play.“ V překladu: „Dát. Inspirovat. Hrát.“

Tato slova vystihují podstatu australské značky Alimrose Design, kterou před více jak 30ti lety založily dvě kreativní maminky. Jejich firma rychle rostla, sortiment se rozšiřoval a nyní se Alimrose Designs stala v Austrálii jednou z nejvyhledávanějších značek na trhu dětských dárků. Za to vděčí nejen krásnému designu jejich produktů, ale i využití jedinečných materiálů. 

Jsme šťastné, že můžeme  přivést tyto překrásné hračky a doplňky i k Vám domů.

5 položek celkem
Set 3 kufříků - Cottage RoseSet 3 kufříků - Cottage Rose
890 Kč –11 %
790 Kč

Set 3 kufříků - Cottage Rose zn. Alimrose. Kufříky slouží jako úložné boxy na hračky a poklady vašich dětí. Pro krásný dětský pokojíček.

NC33
Set 3 kufříků -  Gold Spot
890 Kč –11 %
790 Kč

Set 3 kufříků - Gold Spot od australské zn. Alimrose. Kufříky slouží jako úložné boxy na hračky a poklady vašich dětí. Pro krásný dětský pokojíček.

NC28
Vintage kufr - Cottage Rose
1 390 Kč –7 %
1 290 Kč

Vintage kufr - Cottage Rose zn. Alimrose.  Vintage Kufříky slouží jako úložné boxy na hračky a poklady vašich dětí. Pro krásný dětský pokojíček.

NC31
Vintage kufr - Floral Wreath
1 390 Kč –7 %
1 290 Kč

Vintage kufr - Floral Wreath zn. Alimrose.  Vintage Kufříky slouží jako úložné boxy na hračky a poklady vašich dětí. Pro krásný dětský pokojíček.

NC40
Vintage kufr - Chloe Print
1 390 Kč –7 %
1 290 Kč

Vintage kufr - Chloe Print zn. Alimrose.  Vintage Kufříky slouží jako úložné boxy na hračky a poklady vašich dětí. Pro krásný dětský pokojíček.

NC39

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem