O nás

Sis-Home Design

Do názvu naší značky jsme vepsaly tři hlavní pilíře, na kterých celý projekt stojí. V překladu Sis-Home Design znamená sestry - domov - design. S láskou a péčí vybíráme krásné bytové doplňky, které z každého domu udělají domov. Dbáme především na kvalitu a jedinečnost provedení. Většina produktů je ručně vyrobena. Firmy a jejich značky, které pro Vás v zahraničí vybíráme, jsou při výrobním procesu ekologicky zodpovědné. Jejich produkty tvoří z velké části přírodní materiály, popřípadě se dají recyklovat. Naše značky jsou v zahraničí prověřené a velmi žádané, většinu z nich u nás v ČR nabízíme pouze my na našem e-shopu sishome.cz.  Přejeme si, aby produkty z naší nabídky dělaly radost vám, vaším blízkým i vašim dětem.

 

Náš tým 
 

Zuzka

Jako u většiny žen i můj život nabral úplně jiný směr s narozením syna. Začala jsem přemýšlet, jak skloubit pracovní a rodinný život, tak abych se nevracela domů pozdě večer, mohla se věnovat rodině a zároveň, aby mi práce přinášela pocit naplnění. Dala jsem si tedy dohromady, co mě z dosavadních zkušeností nejvíce bavilo – z vysoké školy to byl mezinárodní obchod, z práce grafika a design, v soukromém životě (kromě rodiny) krásné bydlení a zájem o přírodou. A to všechno se nyní snažím přenést do našeho nového projektu Sis-Home Design, který jsme založily společně se sestrou. Doufám, že přinese radost všem lidem, kteří se rozhodnou nás v našem snažení podpořit.

 

https://www.sishome.cz/user/documents/upload/Návrh bez názvu-5.png

 

 

Dáša

Ačkoliv si to možná tolik nepřipouštíme, tak to, kde vyrůstáme a s kým, nás do života v mnohém ovlivní. Otec je podnikatel a mamka je velmi kreativní bytost. Od obou jsem část převzala, moc mne baví nákup a prodej a zároveň vymýšlet a realizovat nové projekty. Vystudovala jsem vysokou školu v oboru Právo, ale několik let působím v personálních agenturách pro IT sektor. Na rodičovské dovolené vznikl můj první vlastní projekt Sis-Home Design. Koncept Sis-Home Design vznikl v návaznosti na naší novou roli dvou sester jako matek a žen, které milují svůj domov. Obě si přejeme zdravou rodinu a příjemně žít. Věřím, že produkty, které pro vás vybíráme budou milovat nejen vaše děti ale i vy.

  

 

Kontakt

V tuto chvíli máme pouze internetový obchod www.sishome.cz, který prezentujeme pod výše zmíněnou značkou Sis-Home Design. Značku spravuje námi založená společnost Sis-corporation s.r.o. - více informací naleznete v obchodních podmínkách.