Maileg hračka - velká zoubková víla v krabičce

Tip
Značka: Maileg
740 Kč
Skladem (>4 ks)
Můžeme doručit do:
24.4.2024

Maileg myška - velká zoubková víla s kovovou krabičkou na zoubek, výška myšky 16 cm.

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava zdarma
při objednávce nad 1999 Kč
Osobně prověřeno
Osobně prověřeno
vše z naší nabídky máme vyzkoušené
Myslíme na přírodu
Myslíme na přírodu
vybíráme šetrné a ekologické materiály
Zasíláme na Slovensko
Zasíláme na Slovensko
přijímáme platby v eurech

Detailní popis produktu

Vypadl Vašemu dítěti zoubek? Myší zoubková víla v noci přinese odměnu. Zoubek můžete uložit do plechové krabičky, který přijde spolu s myškou. Myška má také za úkol přinést Vašim dětem ty nejsladší sny, dětem se s ní bude dobře usínat. Na zádech má batůžek, ze kterého rozhazuje pohádkový prach. Myška je uložena v krabičce.

Velikost: výška 16 cm.

Materiál: bavlna.

Údržba: lze prát na 30°C.

Věk: 3+.

„Dětská představivost je náš svět - svět, kterého si vážíme.“ Dorthe Mailil

Dorthe Mailil je majitelkou a kreativní ředitelkou společnosti Maileg (vyslovuje se My’lye). Jedná se o okouzlující značku hraček, která kombinuje moderní skandinávský design s pohádkovým příběhem a citem pro detail. Typický vzhled Maileg výrobků, rozkošný a zároveň tak trochu nostalgický, je poznamenán návrhářčiným studiem designu na L’ecole D’art de Marseille a v Paříži.

Maileg nejsou jen obyčejné doplňky či hračky, dávají si za cíl rozvíjet dětskou fantazii a představivost. Budovat v nich lásku a péči ke svým malým kamarádům.

Maileg nezasáhl pouze děti, i dospělí si plní své dětské sny - utváří sbírku nádherných zvířátek a doplňků, které lze uchovávat a sdílet s přáteli a rodinou po celé generace.

Snad ani nemusíme dodávat, že se jedná o ruční výrobu v dánských dílnách. Neotřelé barvy, retro vzhled a kvalitní zpracování, to je prostě Maileg.